PREFABRİK KÜMES KURULUMU

Fotoğraflar yükleniyor

1
İlan No 255
İlan Tarihi 16 Mart 2022
Alıcı mı Satıcı mı Satıcıyım
Yaşı 0_1
Yavru sayısı yok
Nerede Kümes
Et Durumu 1 - 2 kg
Süt Durumu Yok
Renk Yok
Durum
Garanti Evet
Kimden Diğer
Krediye Uygun Evet
Takas Hayır
Kurbanlık Olurmu? Hayır
Adaklık Olurmu? Hayır
Pazarlık Olurmu? Hayır

Avrupa Birliği Standartlarına uygun Prefabrik  tavuk kümes kurulumu yapan köklü deneyimli bir firmayız. 1999 yılından bugüne salma (gezen) yumurta tavukçuluğuna uygun köy tavuğu (yarka) satışı yapmakta olan firmamız çadır tavuk kümesi, prefabrik tavuk kümes kurulumunda da büyük hassasiyet göstermektedir. Örneğin;kurdurduğumuz tüm tavuk kümeslerimizde öncelikli olarak terleme, nem, rutubete ve ceryan oluşumuna karşı gerekli önlemleri maksimum düzeyde alırız. Böylelikle tavuklarımızın sağlığını bozan en önemli etkenleri ortadan kaldırmış oluruz. Devlet Kredilerine ve TC Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak prefabrik kümes kurulumlarımızı kısa sürede gerçekleştiriyoruz.


        Prefabrik tavuk kümes kurulumlarımızda yan cephe çelik kaplama panel özel yalıtımlı malzemeden oluşmaktadır. Çatı kısmı sandaviç panel pencereler ısı yalıtım sistemli olup nem , rutubet ve havasızlık oluşumuna karşı özel malzemeden oluşmaktadır. Tavuk çıkışları ise hidroliktir. Fan ve ışıklandırma sistemi ise tavuk sağlığı ve bakımı  göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Yemlik,üst kısmı profil borudan oluşan otomatik suluk yumurta kırılmasını ve kirlenmesini önleyen galvenizli malzemeden oluşan folluk tüneklik + kdv dahildir. Prefabrik  kümes kurulumlarımız vardır.


      Prefabrik tavuk kümes kurulumlarımızda özellikle hassasiyet gösterdiğimiz konuların başında terleme, nem, rutubet ve havasızlık yaratacak sebepleri göz önünde bulundurmaktır. Çünkü tavuk sağlığı için bulunduğu kapalı alan yani kümes terleme ,nem, rutubet yapması büyük sıkıntılara yol açacaktır.


    Alt zemin müşteriye aittir. Ortalama 20 cm alt  zemin beton kalınlığıdır. İstenilen ölçülerde prefabrik tavuk kümesi ve yine kanatlı hayvan kümesleri hindi,kaz,ördek,broiler tavuk ve büyütme civciv kümesinin yanı sıra büyükbaş,küçükbaş hayvan barınağı depo kurulumlarımızda istenilen ölçü ve ebatta kurulum yapmaktayız.


         Ülkemizin 81 iline ilçesine köylerine sipariş verdiğiniz tüm adreslere kısa sürede istenilen ebatlarda prefabrik tavuk kümesi kurulumu BALKÜMES firma güvencesi altında yapılmaktadır. Bizim için önce müşteri memnuniyeti gelmektedir diyoruz ve 3 yıl sizinle birlikte yol aldıktan sonra yumurta verimi düşen tavuklarınızı yani halk dilinde çıkma tavuk diye tabir edildiği andan itibaren bire bir ücretsiz yarka ile değişim yapıyoruz.


Avrupa birliği 2017 de çıkardığı yasa ile kafes yumurta üretimini ve satışını yasaklamıştır. Kafes sistemi ile üretilen tavuk yumurtasının bilimsel olarak sağlık yönünden yarar yerine zarar sağladığını kanıtlamışlardır. Son yıllarda Dünya Sağlık Örgütleri ve de Sivil Savunma Örgütlerinin kafes sistemi yumurta üretiminin zararlarına dikkat çekmesi birçok insanın bilinçlenmesine yol açmıştır. Salma tavuk yumurtasının gerek lezzeti gerek besleyiciliği ile  anne sütünden sonra en yararlı yiyecek olduğu bilinmektedir. Özellikle çocuk sağlığında beyin gelişiminde farklı yeri ve önemi bulunan yumurta sağlıklı bir yerden seçilmeli ve mutlaka gezen tavuk köy yumurtası  olarak bol bol tüketilmelidir.


 

www.dursunbeyyarkatavukculuk.com

0542 390 20 10

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
241 kez görüntülendi.

beytullah duman

Üyelik tarihi: 15 Haziran 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep542 390 20 10
WhatsApp542 390 20 10
İlan sahibi: beytullah duman
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla veya alıcıyla;

Yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (örneğin;mal ürün devir işlemini) aynı anda yapın! 

Alış satış yapacağınız kişilerin gerekli alış satış yetki belgeleri olup olmadığını sorgulayın.

Burada vereceğiniz ilanlar sadece tanıtım amaçlıdır. Sitemiz üzerinden online satış yapılmamaktadır. HAYVANLARI KORUMA KANUNU'a uygun hareket edilmesi gerekir. Aksi takdirde tüm sorumluluk taraflar arasındadır. Uyarıda bulunulduğu için sitemiz taraf olmaz.