Biz Kimiz ?

Türkiye’de ziraat ile interneti buluşturan ve öncelikli hedefimiz hayvan, hayvansal ürünler, tarım araçları, tarım ekipmanları, tarım ilaçları, tarım işçileri, tarım hayvanları, tarım işleri gibi bir çok farklı konuda fikir alabileceğiniz online bir servis olan ehallmall.com alıcı ve satıcıyı ortak payda içerisinde buluşturup en doğru ve en ahlaklı satışı gerçekleştirecek bir platform olma doğrultusunda çalışmalarına hızla devam etmekteyiz.
Bu bağlamda sektörel olarak iletişim kopukluğu veya olası anlaşmazlıklarda destek ekibiyle siz değerli alıcı ve satıcılara uygun çözümler sunmaktayız.
Ülke geneli tüm ziraat konularında ilan verme hakkına sahip olan saygıdeğer üyelerimiz www.ehalmal.com çatısı altında birleşip Türkiye’nin ilk online ziraat platformu olarak kalıcılığını sürdürmeyi ve çiftçilerimizin aracısız ürünlerini pazarlamasını hedeflemekteyiz.

Ürününü satmak isteyen bir çiftçinin maksimum üç alıcıya ulaşabildiği ve aracıların devreye girmesiyle hakettiği kârın çok azına razı olmak zorunda bırakıldığı günümüz şartlarında, çiftçiye ulaşabileceği pazarın yüz katından fazla alıcıya ulaştırarak ve güçlendirerek hakettiği kazancı elde etmesini hedeflemekteyiz.

Asıl alıcıların; aracıların ve işgüzarların göstermek istediği kadar ürüne değil de daha fazla ürüne ulaşarak, istedikleri kalite ve standartlarda ürünleri otel, yakıt, araç, komisyon gibi ek giderler ödemeden ürün almasını hedeflemekteyiz.
Sayın Ziyaretçimiz; unutmayınız ki vereceğiniz ilanlarda sizden hiçbir ücret talep edilmediği için sitemiz tarafından olası kötü bir durum olması söz konusu değildir.

Bilgi eşittir güç olduğu dünyada tarımla ilgili ticari bilgi paylaşımına yardımcı oluyor ve tarımı güçlendiriyoruz.
www.ehalmal.com olarak biz, güçlü sunucu kaynakları, alanında profesyonel uzmanları ve ziyaretçilerimize tam destek veren kadromuzla ücretsiz online olanaklar sağlamaya ve saygıdeğer çiftçi kardeşlerimize bu konuda her zaman yardım etmeye devam etmekteyiz ve edeceğiz. smiley

www.ehalmal.com

Emeğinizin yemeğinize dönüşmesini temenni eder, ziyaretiniz için teşekkür eder, bol kazançlı günler dileriz.

 

Dalında narenciyen, depoda elman.

Serada domates,biber, patlıcan.

Sera, bağ, bahçe, tarla ararsan.

Eee! ehallmal da var tıklarsan

 

Tarlada yonca saman çıkmazsa

Arpa buğday yem bulamazsan

Bunları ekecek biçecek ararsan

Eee! ehalmal' da var tıklarsan

 

Fidan, fide, tohum ararsan.

Aleti, ekibi, ekipmanı sorarsan.

Gübreye, ilaca ihtiyaç duyarsan.

Eee! ehalmal' da var tıklarsan

 

Aldın gübre yem ilaç pazardan

Ucuzdu pahalıydı merakta kalırsan

Bir başkasına soracak olursan

Eee! ehalmal' da var tıklarsan

 

Gelmiştir kesime mal

Yem ister durur yazık hayvan

Müşterisini arar bulamazsan

Eee! ehalmal' da var tıklarsan

 

Versem mi? diye düşünme ilan.

Hemen ver ilan, gitmeyecek liran.

eee! satıverecek para almadan.

ehalmal da; malın olacak, paran.

 

Emeğini yemeğini eller almasın.

Kurt kuş çiftçiye aman dadanmasın.

Uğraşma mal, pazar nerde yorulmayasın.

Hal de burada mal da burada tıklarsan.

www.ehalmal.com'da ararsan

İletişim Formu