Et Süt Alış Satış Fiyatları

Et ve Süt Kurumu  Et Alım Fiyatları    https://www.esk.gov.tr/tr/11931/Alim-Fiyatlari

Et ve Süt Kurumu  Et Satış Fiyatları    https://www.esk.gov.tr/tr/12197/Satis-Fiyatlari

Ulusal Kırmızı Et Konseyi Et Fiyatları  http://www.ukon.org.tr/Fiyatlar.aspx

Ulusal Süt Konseyi Süt Fiyatları           https://ulusalsutkonseyi.org.tr/kategori/cig-sut-fiyatlari/

 

 

 

Tabii, işte Et ve Süt sektöründe fiyatları öğrenilebilecek diğer siteler:

1. [Tarım ve Orman Bakanlığı - Et ve Süt Fiyatları](https://www.tarimorman.gov.tr/Sayfalar/Et-ve-Sut-Fiyatlari)
2. [Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) - Tarım Ürünleri Fiyatları](https://data.tuik.gov.tr/Bulten/Index?p=Hububat-Alkollu-Ickiler-Tutunculuk-Tarimsal-Urun-Fiyatlari-30115) - TÜİK, çeşitli tarım ürünlerinin fiyatlarına yönelik veriler sunar.
3. [Tarım Kredi Kooperatifleri - Et ve Süt Fiyatları](https://www.tarimkredi.org.tr/tarim-fiyatlari-ve-piyasa-analizi) - Tarım Kredi Kooperatifleri, tarım ürünleri fiyatları ve piyasa analizlerine yönelik bilgiler sunar.
4. [Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (TAŞOB) - Fiyatlar](https://www.tasob.org.tr/fiyatlar) - TAŞOB, tarım ürünleri fiyatlarına ilişkin güncel veriler sağlar.
5. [Dünya Gazetesi - Tarım Fiyatları](https://www.dunya.com/tarim-fiyatlari) - Dünya Gazetesi, tarım sektörüne ilişkin haberler ve fiyatlar sunar.
6. [Milliyet Gazetesi - Tarım Fiyatları](https://www.milliyet.com.tr/tarim-fiyatlari/) - Milliyet Gazetesi, tarım sektöründe güncel fiyatları takip etmek için bir kaynaktır.
7. [Anadolu Ajansı - Tarım Fiyatları](https://www.aa.com.tr/tr/tarim) - Anadolu Ajansı, tarım sektörüne ilişkin haberler ve fiyatlar sunar.
8. [Sabah Gazetesi - Tarım Haberleri](https://www.sabah.com.tr/arama?q=tar%C4%B1m) - Sabah Gazetesi, tarım sektörüne yönelik haberler ve fiyatları içeren bir kaynaktır.
9. [CNN Türk - Tarım Haberleri](https://www.cnnturk.com/tarim) - CNN Türk, tarım sektöründeki gelişmeler ve fiyatlar hakkında haberler sunar.
10. [Hürriyet - Tarım Fiyatları](https://www.hurriyet.com.tr/tarim) - Hürriyet, tarım sektöründeki fiyatlar ve haberler hakkında bilgi verir.