Hububat, Bakliyat Borsaları

 

[Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) - Günlük Fiyatlar](https://www.tmo.gov.tr/urun-fiyatlari/)

 

1. [Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (TAŞOB) - Fiyatlar](https://www.tasob.org.tr/fiyatlar)
2. [Mersin Ticaret Borsası - Hububat ve Bakliyat Fiyatları](https://www.mersintb.org.tr/mtb/gunluk-bulten.html)
3. [Tarım ve Orman Bakanlığı - Hububat ve Bakliyat Fiyatları](https://www.tarimorman.gov.tr/Sayfalar/Hububat-Bakliyat-Fiyatlari)
4. [Tarım Kredi Kooperatifleri - Fiyatlar ve Piyasa Analizi](https://www.tarimkredi.org.tr/tarim-fiyatlari-ve-piyasa-analizi)
5. [Ticaret Bakanlığı - İhracat ve İthalat Fiyatları](https://www.ticaret.gov.tr/)
7. [Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) - Tarım Ürünleri Fiyatları](https://data.tuik.gov.tr/Bulten/Index?p=Hububat-Alkollu-Ickiler-Tutunculuk-Tarimsal-Urun-Fiyatlari-30115)

1. [Adana Ticaret Borsası](http://www.adanatb.org.tr/#openModal)
2. [Afyonkarahisar Ticaret Borsası](https:/www.afyontb.org.tr/)
3. [Aksaray Ticaret Borsası](http://www.aksaraytb.org.tr/)
4. [Antalya Ticaret Borsası](https://www.atb.org.tr/)
5. [Balıkesir Ticaret Borsası](https://www.btb.org.tr/)
6. [Bursa Ticaret ve Sanayi Odası](https://www.bursatsosgb.com/)
7. [Çanakkale Ticaret Borsası](https://www.ctb.org.tr/urun-fiyatlari/)
8. [Çorum Ticaret Borsası](http://www.corumtb.org.tr/guncel_fiyat_listesi.php)
9. [Denizli Ticaret Borsası](https://www.denizlitb.org.tr/)
10. [Eskişehir Ticaret Borsası](http://www.esktb.org.tr/)
11. [Gaziantep Ticaret Borsası](https://www.gtb.org.tr/salon-satis-fiyatlari)
12. [İzmir Ticaret Borsası](https://www.iztib.org.tr/)
13. [Kırşehir Ticaret Borsası](http://kirsehirtb.org.tr/)
14. [Konya Ticaret Borsası](https://www.ktb.org.tr/?cat=252)
15. [Manisa Ticaret Borsası](http://www.manisatb.org.tr/)
16. [Mersin Ticaret Borsası](https://www.mersintb.org.tr/mtb/gunluk-bulten.html)
17. [Polatlı Ticaret Borsası](http://www.polatliborsa.org.tr/satis-salonu-bulteni/)
18. [Samsun Ticaret Borsası](https://www.samtb.org.tr/)
19. [Toprak Mahsulleri Ofisi](http://www.tmo.gov.tr/Main.aspx?ID=16160)
20. [Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği](https://borsa.tobb.org.tr/ana_urunler.php)
21. [Trabzon Ticaret Borsası](https://www.trabzontb.org.tr/)

 

1. [Trading Economics](https://tradingeconomics.com/commodities) - Trading Economics, çeşitli emtia piyasalarındaki güncel verileri ve analizleri sunar.
2. [Bloomberg Commodity Prices](https://www.bloomberg.com/markets/commodities) - Bloomberg, emtia fiyatlarına ve piyasa haberlerine erişim sağlar.
3. [Reuters Commodities](https://www.reuters.com/finance/commodities) - Reuters, emtia piyasalarına ilişkin güncel haberler ve fiyatlar sunar.
4. [Investing.com Commodities](https://www.investing.com/commodities) - Investing.com, emtia piyasalarındaki güncel fiyatları ve analizleri içeren bir platformdur.
5. [CNBC Commodities](https://www.cnbc.com/commodities/) - CNBC, emtia piyasalarına yönelik haberler, analizler ve fiyatlar sunar.
6. [Commodity Prices by TradingCharts](https://www.tradingcharts.com/markets/commodities.html) - TradingCharts, çeşitli emtia fiyatlarını ve grafiklerini içeren bir platformdur.
7. [World Bank Commodity Price Data](https://data.worldbank.org/indicator/CM.MKT.INDX.ZG) - World Bank, emtia fiyatları ve verileri konusunda kaynak sunar.
8. [Commodity Prices by NASDAQ](https://www.nasdaq.com/market-activity/commodities) - NASDAQ, emtia piyasalarındaki güncel fiyatları ve analizleri içeren bir platformdur.
9. [World Bank Commodity Markets Outlook](https://www.worldbank.org/en/research/commodity-markets) - World Bank, emtia piyasalarıyla ilgili analizler ve görünümler sunar.
10. [Commodity Prices by MarketWatch](https://www.marketwatch.com/investing/futures/commodities) - MarketWatch, emtia piyasalarındaki güncel fiyatları ve haberleri içeren bir platformdur.
11. [Commodity Prices by CNBC](https://www.cnbc.com/commodities/) - CNBC, emtia piyasalarına yönelik güncel fiyatlar ve analizler sunar.
12. [Commodity Prices by Macrotrends](https://www.macrotrends.net/markets/commodities) - Macrotrends, emtia piyasalarındaki trendleri ve fiyatları gösteren bir platformdur.
13. [Commodities by TradingView](https://www.tradingview.com/markets/commodities/prices-all/) - TradingView, çeşitli emtia piyasalarındaki güncel fiyatları ve grafikleri içeren bir platformdur.
14. [EIA (Energy Information Administration) - Commodity Prices](https://www.eia.gov/dnav/pet/pet_pri_spt_s1_d.htm) - EIA, enerji ve emtia fiyatlarına ilişkin veriler sunar.
15. [Commodity Prices by IndexMundi](https://www.indexmundi.com/commodities/) - IndexMundi, çeşitli emtia fiyatlarını ve verilerini içeren bir platformdur.
16. [Commodities by CEIC Data](https://www.ceicdata.com/en/indicators/commodities) - CEIC Data, emtia piyasalarındaki verileri ve analizleri içeren bir platformdur.
17. [Commodity Prices by Finviz](https://finviz.com/futures.ashx) - Finviz, emtia piyasalarındaki güncel fiyatları ve analizleri içeren bir platformdur.
18. [Commodity Prices by YCharts](https://ycharts.com/indicators/agricultural_commodity_prices) - YCharts, tarım ve emtia fiyatlarına yönelik veriler sunar.
19. [Commodities by MarketScreener](https://www.marketscreener.com/commodity/) - MarketScreener, emtia piyasalarındaki güncel fiyatları ve analizleri içeren bir platformdur.
20. [Commodity Prices by World Bank Group](https://datacatalog.worldbank.org/dataset/commodity-price-data) - World Bank Group, emtia piyasalarıyla ilgili veriler sunar ve analizler sağlar.