Üyelik Sözleşmesi

İşbu Üyelik Sözleşmesi ("Sözleşme"), ehalmal.com internet sitesinin kullanıcıları ("Kullanıcı" veya "Kullanıcılar") ile ehalmal.com arasında yapılmıştır. Sözleşmenin amacı, ehalmal.com'un hizmetlerinden yararlanmak isteyen Kullanıcılar ile ehalmal.com arasında hak ve yükümlülükleri belirlemektir.

1. Üyelik Başvurusu ve Onayı
   a. Kullanıcı, ehalmal.com'a üye olabilmek için gerekli olan üyelik formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalıdır.
   b. Üyelik başvurusu, ehalmal.com tarafından kabul edildiği takdirde, Sözleşme otomatik olarak yürürlüğe girer ve Kullanıcı ile ehalmal.com arasında bir üyelik ilişkisi oluşur.

2. Kullanıcı Sorumlulukları
   a. Kullanıcı, üyelik başvurusu sırasında verdiği bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamakla sorumludur.
   b. Kullanıcı, ehalmal.com'a verdiği bilgilerin yasalara uygunluğunu ve genel ahlak kurallarına uygunluğunu taahhüt eder.
   c. Kullanıcı, ehalmal.com'u siyasi amaçlar için kullanmayacak ve başkalarına saldırgan içerikler yayınlamayacaktır.
   d. Kullanıcı, ehalmal.com üzerinden yapacağı işlemlerde telif haklarına, marka haklarına ve diğer fikri mülkiyet haklarına saygı gösterecektir.

3. ehalmal.com Sorumlulukları
   a. ehalmal.com, Kullanıcıların verilerini korumak için gerekli güvenlik önlemlerini alacaktır.
   b. ehalmal.com, Kullanıcıların verilerini yasal mercilerin talep etmesi durumunda veri paylaşımı yapabilir.
   c. ehalmal.com, site üzerindeki hizmetlerin kesintisiz ve güvenli bir şekilde sunulması için çaba gösterecektir, ancak kesinti durumlarından dolayı sorumlu tutulamaz.

4. İptal ve İhraç Etme
   a. ehalmal.com, gerektiğinde herhangi bir sebep göstermeksizin Kullanıcıların üyeliklerini sonlandırma hakkına sahiptir.
   b. ehalmal.com, Sözleşme maddelerine aykırı davranan Kullanıcıları geçici veya süresiz olarak üyelikten ihraç edebilir.

5. Hukuki Sorumluluk
   a. Kullanıcı, ehalmal.com üzerinden gerçekleştirdiği işlemlerden kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğu üstlenir.
   b. ehalmal.com, Kullanıcıların site üzerinden gerçekleştirdiği işlemlerden dolayı sorumlu tutulamaz.

6. Kanun ve Yetki
   a. Bu Sözleşme'nin uygulanmasında Türk kanunlarına tabi olunacaktır.
   b. İhtilafların çözümünde Antalya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Bu Sözleşme, ehalmal.com üzerinde gerçekleşen her türlü üyelik ve işlem için geçerlidir. Kullanıcılar, bu Sözleşme'yi okuyup anladıklarını ve kabul ettiklerini beyan ederler.

21.Sitemizde vereceğiniz ilanlar, 5199 SAYILI HAYVANLARI KORUMA KANUNUNA , 5996 nolu VETERİNER HİZMETLERİ, BİTKİ SAĞLIĞI, GIDA VE YEM KANUNU,  SEBZE VE MEYVELER İLE YETERLİ ARZ VE TALEP DERİNLİĞİ BULUNAN DİĞER MALLARIN TİCARETİNİN DÜZENLENMESİ HAKKINDAKİ 5957 SAYILI KANUNA ve 4857 SAYILI İŞ KANUNUNA,5262 nolu ORGANİK TARIM KANUNU, 5488 NOLU TARIM KANUNUNA,5282 NOLU SOSYAL SİGORTALAR KANUNU, TARIM İŞÇİLERİ SOSYAL SİGORTALAR KANUNU, ESNAF VE SANATKARLAR VE DİĞER BAĞIMSIZ ÇALIŞANLAR SOSYAL SİGORTALAR KURUMU KANUNU İLE TARIMDA KENDİ ADINA VE HESABINA ÇALIŞANLAR SOSYAL SİGORTALAR KANUNU KAPSAMINDA ÖDENEN GELİR VE AYLIKLARDA 2005 YILINDA YAPILACAK ARTIŞLAR HAKKINDA KANUNUNA uygun olarak verilmelidir. Hiçbir kanuni sorumluluk kabul edilmeyecektir. Aksi takdirde oluşabilecek kanuni sorumluluk ilan sahibine aittir.